Drukuj

Kurs języka chińskiego

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA CHIŃSKIEGO?

  • Coraz więcej polskich firm prowadzi interesy z firmami z Chin i poszukuje pracowników ze znajomością języka chińskiego.
  • Osoby znające język chiński, mogą liczyć na nawet. 4-krotnie wyższe zarobki.
  • Chiny są najdynamiczniej rozwijającym się krajem świata i przyciągają do siebie talenty z całego świata.
  • Językiem chińskim posługuje się ponad 1,5 miliarda osób na świecie, a uczy się go ponad 30 mln.

CO OFERUJEMY NASZYM UCZNIOM?

  • małe grupy
  • atrakcyjne ceny
  • bezpłatne materiały
  • native speakerów z Chin

Jesteś zainteresowany?

Wyślij zgłoszenie na nasz adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub zadzwoń 533 306 310

 

 

 

Nasze Stowarzyszenie od wielu lat organizuje kursy i szkolenia skierowane do mieszkańców Białegostoku. W związku z prowadzoną przez nas działalnością edukacyjną, jako jedni z nielicznych, proponujemy Państwu uczestnictwo w kursie nauki języka chińskiego.

Liczbę uczących się języka chińskiego cudzoziemców szacuje się na kilkadziesiąt milionów. Obecnie język angielski jest nazywany współczesną łaciną, ale za 10-20 lat to miano może przypaść językowi chińskiemu. Ze względu na ekspansję gospodarczą i ogromny potencjał demograficzny Chin boom na naukę języka chińskiego powoli ogarnia cały świat. Okazuje się, że kandydaci do pracy, którzy znają chiński mogą liczyć na nawet kilkukrotnie wyższe wynagrodzenie. W Polsce co roku przybywa osób uczących się tego języka.

Aby umożliwić naszym uczniom wysoki poziom nauczania tego języka zawarliśmy współpracę z Instytutem Konfucjusza w Pekinie (english.hanban.org, konfucjusz.amu.edu.pl), czyli instytucją afiliowaną przy Ministerstwie Edukacji Chińskiej Republiki Ludowej. Pod nazwą Instytutów Konfucjusza, związaną z chińskim mędrcem i nauczycielem, kryje się idea propagowania chińskiego języka i kultury. Celem tworzenia światowej sieci takich Instytutów jest przełamanie stereotypów o rzekomej niemożności nauczenia się języka chińskiego, poprzez wysyłanie odpowiednio przygotowanych nauczycieli języka chińskiego na uczelnie oraz ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Dzięki nawiązanej współpracy nasze kursy prowadzone są bezpośrednio przez nauczycieli z Chin rekomendowanych przez Hanban.

W 2013 roku nasze Stowarzyszenie podjęło również współpracę z Polsko-Chińską Izbą Przemysłowo-Handlową (pchiph.org), która dba i rozwija relacje polsko-chińskie w Polsce.

Dowiedz się więcej i skontaktuj się z nami.

Zadzwoń pod numer tel. 533 306 310 albo napisz do nas pod adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.