Drukuj

Usługi badawczo-rozwojowe

 

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej oferuje szeroki wachlarz usług doradczych i szkoleniowych oraz usług badawczych i ewaluacyjnych.

Od momentu rozpoczęcia swojej działalności w 2004 roku, przeprowadziliśmy na potrzeby realizowanych projektów szereg badań i analiz o charakterze społeczno-gospodarczym oraz usług ewaluacyjnych w zakresie ewaluacji projektowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, starannie dobranemu zespołowi oraz współpracy z cenionymi ekspertami z wielu dziedzin i branż, możemy zaoferować naszym Klientom wysokiej jakości usługi badawcze.

Ofertę usług badawczych kierujemy do podmiotów na terenie całej Polski, jednak priorytetowym obszarem naszej działalności jest obszar Polski Wschodniej.

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych metod badawczych i ewaluacyjnych jesteśmy w stanie wskazać silne i słabe strony każdego przedsięwzięcia, ryzyko związane z jego realizacją oraz ocenić najlepsze metody gwarantujące jego sukces. Kim jesteśmy? Jesteśmy małą organizacją od dużych badań.

W razie zainteresowania szczegółowym opisem usług badawczych zachęcamy do kontaktu:

tel. (+48) 85 732 02 58,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje na temat naszych specjalistów można znaleźć w zakładce Nasz zespół

Proponujemy Państwu następujące usługi badawczo-rozwojowe, opisane w poszczególnych zakładkach:

Badania rynku pracy

Badania społeczne

Badania opinii publicznej

Badania ewaluacyjne

Badania marketingowe

Badania satysfakcji i oczekiwań pracowników

Badania struktury organizacyjnej firmy