Drukuj

Badania satysfakcji i oczekiwań pracowników

Badanie poziomu satysfakcji i oczekiwań pracowników jest prowadzone za pomocą kwestionariusza satysfakcji pracowników, który pozwala na diagnozę w następujących wymiarach:

  1. Stosunek do warunków pracy – badany jest stan zadowolenia pracowników z warunków zatrudnienia oraz systemu wynagradzania, a także z poziomu komfortu pracy na własnym stanowisku.
  2. Stosunek do procedur, zasad, celów, wizji i zadań obowiązujących w organizacji – badany jest stopnień w jakim pracownicy uznają zasadność obowiązujących w organizacji przepisów oraz jej wizję.
  3. Obciążenie pracą - diagnozujemy poziom odczuwalnego stresu zawodowego oraz jego konsekwencje.
  4. Poczucie oddziaływania na proces decyzyjny – określamy na ile pracownicy czują, że posiadają wpływ na to, co się dzieje w organizacji.
  5. Relacje z przełożonym – ocena zadowolenia pracowników ze stylu zarządzania w organizacji, obowiązujących w organizacji zasad oraz subiektywnej oceny poziomu relacji z własnym przełożonym.
  6. Poczucie pracy zespołowej – ocenie podlega stopień współpracy wewnątrz organizacji.
  7. Poczucie stabilności i psychicznego bezpieczeństwa– badanie dotyczy psychicznego komfortu pracy pracowników oraz na ile pracownicy są pewni swojej sytuacji w organizacji.
  8. Przepływ informacji w organizacji –określamy w jakim stopniu pracownicy czują się poinformowani na temat celów organizacji, bieżącej oceny wykonywanej przez nich pracy oraz zachodzących zmian.

 


W razie zainteresowania szczegółowym opisem usług badawczych zachęcamy do kontaktu:

tel. (+48) 85 732 02 58, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Prokop

tel.  (+48) 784 524 120, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Fiedorczuk

tel.  (+48) 570 994 070 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.